IBN ଓଡ଼ିଶା ଏକ୍ସକ୍ଲୁସିଭ୍

ରାତିରେ ଶୋଇବା ପୂର୍ବରୁ 3ଥର କହି ଦିଅନ୍ତୁ ଏହି ଗୋଟିଏ ମନ୍ତ୍ର, ଝିଅ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲପାଇବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହେବ

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏମିତି ଏକ ବଶୀକରଣ ମନ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣ କାହାକୁ ବି ନିଜ ବଶରେ କରି ପାରିବେ । ସେ ଝିଅ ହେଉ କି ପୁଅ ଯେ କୌଣସି ମନୁଷ୍ୟ ତାକୁ ଆପଣ ନିଜ ବଶରେ କରି ପାରିବେ ଏହି ଉପାୟ ଦ୍ଵାରା । କିନ୍ତୁ ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ ଏହି ଉପାୟକୁ ଆପଣ ସଠିକ କାମରେ ଉପୋଯୋଗ କରିବେ । କୌଣସି ଖରାପ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଉପୋଯୋଗ କରିବେ ନାହି । ତେଣୁ ଯଦି ଆପଣ କାହାକୁ ନିଜର ବଶରେ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହି ଉପାୟ ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ ବିସ୍ତାର ଭାବେ ।

ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ ଏହି ମନ୍ତ୍ର କୁ ଆପଣ କେବଳ ଗୁରୁବାର ଦିନ ହିଁ କରିବା ଦରକାର । ସର୍ବ ପ୍ରଥମେ ଆପଣ ଗୋଟେ କାଗଜ ଆଣି ନାଲି କଲମ ଆଣନ୍ତୁ । ସାଧ ଧଳା କାଗଜ ଟି ଆଣନ୍ତୁ । ତା ପରେ ଆପଣ ସେହି କାଗଜ ଉପରେ ସେହି 3ଟି ଶବ୍ଦ କୁ ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ତେବେ ସେହି 3ଟି ଶବ୍ଦ ହେଉଛି ବସଙ୍ଗ ଭବଂ ବସହ । ଏହାକୁ ନାଲି ପେନ ରେ ବଡ ବଡ ଅକ୍ଷର କରି ସୁନ୍ଦର ଭାବେ ଲେଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ।

ଯାହା ଫଳରେ ଆପଣ ପଢି ପାରିବେ । ତା ପରେ ଏହାଉ ଲେଖିବା ପରେ ଏହି ଶବ୍ଦ ଗୁଡିକୁ 3 ଥର କହି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏହା ପରେ ଆପଣ ଯାହାକୁ ବସ କରିବାକୁ ଚାହୁଁ ଛନ୍ତି ସେ ପୁଅ କି ଝିଅ ତାର ନାମ 5 ଥର କହି ଦିଅନ୍ତୁ ।

ଏହି 3ଟି ଶବ୍ଦ କୁ 3 ଥର କହି ସାରିବା ପରେ ସେହି ମନୁଷ୍ୟ ବା ଝିଅ ବା ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ନାମ 5 ଥର କହି ଦିଅନ୍ତୁ ଯାହାକୁ ଆପଣ ବଶ କରିବାକୁ ଚାହୁଁ ଛନ୍ତି । ଆପଣ ଏହି ଉପାୟ ଗୁଡୁବାର ଦିନ କରିବା ଦ୍ଵାର ସେ ନିଶ୍ଚୟ ଆପଣଙ୍କ ବଶ ରେ ହୋଇଯିବେ । ତା ପର ଦିନ ସକାଳୁ ଆପଣ ଏହାର ସଂକେତ ପାଇ ପାରିବେ । କିନ୍ତୁ ମନେ ରଖିବେ ଏହା ବେଳେବେଳେ କାମ କରି ନ ଥାଏ ।

କାରଣ 100 ଲୋକରୁ 3 ରୁ 4 ଜଣଙ୍କର ଲୋକଙ୍କର ଏହି ଉପାୟ କାମ କରେ ନାହି । କିନ୍ତୁ ଏଥିପାଇଁ ଭାବିବାର କିଛି ନାହି । ଯଦି ଥରେ ଫେଲ ମାରିଲା ତେବେ ଆଉ ଥରେ ନିଶ୍ଚୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ଏହା ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ଭାବେ ସଫଳ ହେବ । ଆଉ ଆପଣ ଏକ ସଫଳ ଜୀବନଯାପନ କରି ପାରିବେ । ତେବେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହି ଉପାୟ କୁ କରି ପାରିବେ ଦେଖିବେ କରିବାର ପର ଦିନ କିଛି ନା କିଛି ସଂକେତ ନିଶ୍ଚୟ ମିଳିବ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମ ପୋଷ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆମ ସହ ଆଗକୁ ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ, ଧନ୍ୟବାଦ ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button